CATTARA Lampa TABLE INDOOR USB 5V + infra lapač hmyzu Cattara

CATTARA Lampa TABLE INDOOR USB 5V + infra lapač hmyzu

15.99 €

Unikátny CATTARA Lampa TABLE INDOOR USB 5V + infra lapač hmyzu s preslávenou značkou Cattara - tento hit môžete zohnať po zlacnenie za 15.99 €. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 8591686131826
Do obchodu

Popis

Cattara

Produkt osvedčený zákazníkmi, CATTARA Lampa TABLE INDOOR USB 5V + infra lapač hmyzu čo nám dodáva Cattara - tento artikel neprepásnite po zľave za 15.99 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Lampička s elektronickým lapačom hmyzu, ktorý využíva svetlo s ultra fialovými lúčmi, ktoré efektívne lákajú lietavý hmyz (napr. muchy, mory, mole, komáre a ďalšie). Prilákaný hmyz je nasatý do tichého ventilátora zariadenia a zostane uväznený vo vyberateľnom zásobníku. Prístroj na ničenie nevyužíva žiadnych chemických látok, pracuje bez zápachu a bez znečistenia. Prístroj je vhodný pre použitie hlavne vo vnútri v miestnostiach. Pre bežné osvetlenie sú použité SMD LED so svetelným tokom 350 lm napájané pomocou sieťového 230V alebo USB kábla. Ovládanie je riešené dvoma tlačidlami, jedno pre svietenie a druhé pre zapnutie lapača..

Parametre tovaru CATTARA Lampa TABLE INDOOR USB 5V + infra lapač hmyzu

Názov: CATTARA Lampa TABLE INDOOR USB 5V + infra lapač hmyzu

EAN: 8591686131826

Výrobca: Cattara

Farba: biela

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce