CATTARA Lahev placatka zelená 175ml Cattara

CATTARA Lahev placatka zelená 175ml

5.99 €

Váš obľúbený produkt, CATTARA Lahev placatka zelená 175ml od značky Cattara - tento artikel je v tento okamih za vynikajúcu cenu 5.99 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 8591686136234
Do obchodu

Popis

Cattara

Urobte si radosť: CATTARA Lahev placatka zelená 175ml od kvalitnej značky Cattara - tento produkt objednáte za mimoriadne nízku cenu 5.99 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsaťeuro a dopravu NEPLATÍTE. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Čutora je neodmysliteľnou súčasťou kempingovej výbavy. Jej drobné rozmery zaisťujú prítomnosť vášho obľúbeného alkoholického či nealkoholického nápoja na výletoch alebo pri vode. Uzáver je zaistený pred stratou a je klasický skrutkovací s vnútorným tesnením. Telo je navyše vybavené zeleným poťahom, vďaka ktorému sa ploskačka dobre drží a poťah tak minimalizuje zanechávanie fľakov a odtlačkov prstov..

Parametre tovaru CATTARA Lahev placatka zelená 175ml

Názov: CATTARA Lahev placatka zelená 175ml

EAN: 8591686136234

Výrobca: Cattara

Farba: zelená

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce