Butter Kings Vnútorná multifunkčná rohožka Nature

Butter Kings Vnútorná multifunkčná rohožka Nature, 90 x 60 cm

27.99 €

Tradičný bestseller, Butter Kings Vnútorná multifunkčná rohožka Nature, 90 x 60 cm od top značky Butter Kings - tento tovar si môžete zakúpiť pri práve prebiehajúcej akcii za 27.99 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Spokojnosť prinášajúci Butter Kings Vnútorná multifunkčná rohožka Nature, 90 x 60 cm od populárnej značky Butter Kings - tento produkt posielame v neopakovateľnej akcii za 27.99 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Dajte si pred dvere jednu z veselých a vtipných dekoratívnych rohožiek a hneď budete skvele naladení. Originálna stromová alej vám spríjemní vstup do vášho domova. Multifunkčná vnútorná rohožka zo 100% polyesteru so spodnou stranou z gumy bezpečne zachytí všetky nečistoty z vašich topánok.
Butter Kings je originálna česká značka, ktorá vám prináša bytové doplnky plné farieb, veselých obrázkov aj trochu bláznivých motívov. Dáva si za cieľ rozžiariť a rozveseliť všedný domov nevšednými doplnkami, a to sa jej rozhodne darí..

Parametre tovaru Butter Kings Vnútorná multifunkčná rohožka Nature, 90 x 60 cm

Názov: Butter Kings Vnútorná multifunkčná rohožka Nature, 90 x 60 cm

EAN:

Výrobca: Butter Kings

Veľkosť: 90 x 60 cm

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce