Butter Kings Vnútorná multifunkčná rohožka Leaves and flowers

Butter Kings Vnútorná multifunkčná rohožka Leaves and flowers, 75 x 45 cm

23.99 €

Jedinečná ponuka, Butter Kings Vnútorná multifunkčná rohožka Leaves and flowers, 75 x 45 cm s akostnou značkou Butter Kings - tento produkt doručujeme s výnimočnou zľavou za 23.99 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Butter Kings

V zľave je Butter Kings Vnútorná multifunkčná rohožka Leaves and flowers, 75 x 45 cm od originálneho výrobcu Butter Kings - tento produkt dodávame za jedinečnú cenu 23.99 €. Vyberajte to najlepšie u nás. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Dajte si pred dvere jednu z veselých a vtipných dekoratívnych rohožiek a hneď budete skvele naladení. Upokojujúci florálny vzor ozvláštni vstup do vášho domova. Multifunkčnáý vnútorná rohožka zo 100% polyesteru so spodnou stranou z gumy bezpečne zachytí všetky nečistoty z vašich topánok.Butter Kings je originálna česká značka, ktorá vám prináša bytové doplnky plné farieb, veselých obrázkov aj trochu bláznivých motívov. Dáva si za cieľ rozžiariť a rozveseliť všedný domov nevšednými doplnkami, a to sa jej rozhodne darí..

Parametre tovaru Butter Kings Vnútorná multifunkčná rohožka Leaves and flowers, 75 x 45 cm

Názov: Butter Kings Vnútorná multifunkčná rohožka Leaves and flowers, 75 x 45 cm

EAN:

Výrobca: Butter Kings

Farba: čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce