Butter Kings Vnútorná multifunkčná rohožka Dog Rabbit

Butter Kings Vnútorná multifunkčná rohožka Dog Rabbit, 75 x 45 cm

23.99 €

Akostný Butter Kings Vnútorná multifunkčná rohožka Dog Rabbit, 75 x 45 cm od populárnej značky Butter Kings - tento produkt máte za pár kliknutí po zlacnenie za 23.99 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Váš obľúbený produkt, Butter Kings Vnútorná multifunkčná rohožka Dog Rabbit, 75 x 45 cm od obľúbenej značky Butter Kings - tento hit zaobstaráte v sezónne zľave za 23.99 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Dajte si pred dvere jednu z veselých a vtipných dekoratívnych rohožiek a hneď budete skvele naladení. Štýlový mops v prevleku ala králiček vám rozveselí vstup do vášho domova. Multifunkčná vnútorná rohožka zo 100% polyesteru so spodnou stranou z gumy bezpečne zachytí všetky nečistoty z vašich topánok.Butter Kings je originálna česká značka, ktorá vám prináša bytové doplnky plné farieb, veselých obrázkov aj trochu bláznivých motívov. Dáva si za cieľ rozžiariť a rozveseliť všedný domov nevšednými doplnkami, a to sa jej rozhodne darí..

Parametre tovaru Butter Kings Vnútorná multifunkčná rohožka Dog Rabbit, 75 x 45 cm

Názov: Butter Kings Vnútorná multifunkčná rohožka Dog Rabbit, 75 x 45 cm

EAN:

Výrobca: Butter Kings

Farba: modrá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce