Butter Kings Vnútorná multifunkčná rohožka Belive miracles

Butter Kings Vnútorná multifunkčná rohožka Belive miracles, 75 x 45 cm

27.49 €

Tradičný bestseller, Butter Kings Vnútorná multifunkčná rohožka Belive miracles, 75 x 45 cm s preslávenou značkou Butter Kings - tento hit ľahko nájdete v hustej akciu za 27.49 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Butter Kings

No a toto chcete: Butter Kings Vnútorná multifunkčná rohožka Belive miracles, 75 x 45 cm od top značky Butter Kings - tento artikel je v túto chvíľu v sezónne zľave za 27.49 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Urobte si radosť.

Nechajte svoje starosti pred dverami a vstúpte domov s úsmevom na tvári! Krásna štýlová rohožka s originálnym motívom dúhy a jednorožca zaujme každú vašu návštevu. Multifunkčná vnútorná rohožka zo  100% polyesteru so spodnou stranou z pevnej gumy bezpečne zachytí všetky nečistoty z vašich topánok, takže si ich neroznosíte po celej domácnosti.Butter Kings je originálna česká značka, ktorá vám prináša bytové doplnky plné farieb, veselých obrázkov aj trochu bláznivých motívov. Dáva si za cieľ rozžiariť a rozveseliť všedný domov nevšednými doplnkami, a to sa jej rozhodne darí..

Parametre tovaru Butter Kings Vnútorná multifunkčná rohožka Belive miracles, 75 x 45 cm

Názov: Butter Kings Vnútorná multifunkčná rohožka Belive miracles, 75 x 45 cm

EAN:

Výrobca: Butter Kings

Farba: zelená

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce