Buddy Toys Elektrické autíčko Mercedes GLA BEC 8110 Buddy Toys

Buddy Toys Elektrické autíčko Mercedes GLA BEC 8110

215.99 €

No tak toto je gól: Buddy Toys Elektrické autíčko Mercedes GLA BEC 8110 čo berieme od značky Buddy Toys - tento hit môžete získať s výnimočnou zľavou za 215.99 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Buddy Toys

Váš obľúbený produkt, Buddy Toys Elektrické autíčko Mercedes GLA BEC 8110 od značky Buddy Toys - tento artikel neprepásnite extra lacno za 215.99 €. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Každého malého chlapca iste poteší táto zmenšenina auta od známej značky Mercedes Benz s pohonom oboch zadných kolies. Môže sa ovládať aj diaľkovým ovládačom 2,4 GHz s dosahom 50 m. Má LED svetlá, funkčné smerovky a bezpečnostný pás, rovnako ako zvuk motora a klaksón. Prehráva obľúbené detské melódie. Pod predným nárazníkom sa nachádza držadlo, ktoré spolu s prídavnými zadnými kolieskami umožní lepšie prenášanie.Auto je dodávané rozložené, na zloženie potrebujete krížový skrutkovač, montáž zaberie 15 - 25 minút.Technické parametre:

rýchlosť - 3 - 4 km/h
doba jazdy - 1 - 1,5 h
motor - 1x 6, 30 W
batéria - 1x 5,5 Ah
doba nabíjania - 10 - 15 h.

Parametre tovaru Buddy Toys Elektrické autíčko Mercedes GLA BEC 8110

Názov: Buddy Toys Elektrické autíčko Mercedes GLA BEC 8110

EAN:

Výrobca: Buddy Toys

Farba: biela

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce