Buddy Toys Elektrické autíčko BEC 7110 Mercedes SLS Buddy Toys

Buddy Toys Elektrické autíčko BEC 7110 Mercedes SLS

156.99 €

V akcii je práve teraz Buddy Toys Elektrické autíčko BEC 7110 Mercedes SLS značky Buddy Toys - tento produkt objednáte výhodne za 156.99 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsaťeur. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Buddy Toys

Spokojnosť prinášajúci Buddy Toys Elektrické autíčko BEC 7110 Mercedes SLS čo nám vyrába Buddy Toys - tento artikel je v túto chvíľu za perfektnú cenu 156.99 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Stráviť minimálne štyridsať€ a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Každého malého chlapca iste poteší táto zmenšenina auta od známej značky Mercedes Benz s pohonom 1 zadného kolesa. Môže sa ovládať aj diaľkovým ovládačom s dosahom 10 m. Má LED svetlá a bezpečnostný pás, rovnako ako zvuk motora a klaksón. Prehráva obľúbené detské melódie.
Auto je dodávané rozložené, na zloženie potrebujete krížový skrutkovač, montáž zaberie 15 - 25 minút.Technické parametre:

rýchlosť - 3 km/h
doba jazdy - 1 - 1,5 h
motor - 1x 6, 15 W
batérie - 1x 4,5 Ah
doba nabíjania - 10 - 15 h.

Parametre tovaru Buddy Toys Elektrické autíčko BEC 7110 Mercedes SLS

Názov: Buddy Toys Elektrické autíčko BEC 7110 Mercedes SLS

EAN:

Výrobca: Buddy Toys

Farba: biela

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce