Buddy Toys BRC 20.422 Auto na diaľkové ovládanie RC Batu

Buddy Toys BRC 20.422 Auto na diaľkové ovládanie RC Batu, červená

19.99 €

Špičkový tovar, Buddy Toys BRC 20.422 Auto na diaľkové ovládanie RC Batu, červená od kvalitného výrobcu Buddy Toys - tento produkt ponúkame v bombastické akcii za 19.99 €. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Buddy Toys

Prvotriedný Buddy Toys BRC 20.422 Auto na diaľkové ovládanie RC Batu, červená s preslávenou značkou Buddy Toys - tento hit získate vo zľavové akciu za 19.99 €. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Stráviť minimálne štyridsať€ a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Toto malé obratné autíčko je vhodné do mierneho terénu. Rýchlosť auta sa pohybuje od 8 km/  do 12 km/ , v závislosti od veku a výkonu batérií. Ovláda sa pomocou obojstranného pištoľového ovládača s dosahom 20 metrov. Funguje na frekvencii 2,4 GHz, ktorá umožňuje, že v jednej chvíli môže jazdiť viac autíčok naraz bez toho, aby sa navzájom rušili.Napájanie je riešené 4 batériami AA pre autíčko a 2 batériami AA pre ovládač. Balenie obsahuje návod v českom jazyku, samotné autíčko a ovládač, batérie nie sú súčasťou balenia..

Parametre tovaru Buddy Toys BRC 20.422 Auto na diaľkové ovládanie RC Batu, červená

Názov: Buddy Toys BRC 20.422 Auto na diaľkové ovládanie RC Batu, červená

EAN:

Výrobca: Buddy Toys

Farba: červená

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce