Brita Fill&Enjoy FUN 1

Brita Fill&Enjoy FUN 1,5 l modrá

19.99 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Brita Fill&Enjoy FUN 1,5 l modrá čo nám vyrába Brita - tento hit zoženiete s VIP zľavou pre každého za 19.99 €. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 4006387081010
Do obchodu

Popis

Brita

Diskontný Brita Fill&Enjoy FUN 1,5 l modrá čo nám vyrába Brita - tento hit zoženiete pri práve prebiehajúcej akcii za 19.99 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Vy tak neplatíte nič naviac!

Zaistite sebe aj svojej rodine kvalitný pitný režim s praktickou kanvicou Brita Fill and Enjoy Fun. Kanvica vďaka vylepšenej unikátnej technológii znižuje tvrdosť vody, čistí od chlóru, vodného kameňa a ťažkých kovov. Takto upravená voda je vhodná pre deti každého veku. Filtrovaná voda je osviežujúca nielen studená, umožňuje plné rozvinutie arómy a chuti kávy alebo čaju, je ideálná pre zdravé varenie. Chráni spotrebiče pred usadzovaním vodného kameňa a predlžuje ich životnosť. Filtrácia je založená na rýdzo prírodnej technológii. Kanvicu môžete naplniť priamo z kohútika, má prepracovaný tvar, vďaka ktorému sa pohodlne vojde do dverí chladničky.Vlastnosti a špecifikácia:

digitálny ukazovateľ životnosti filtra - presne postráži, kedy je čas na výmenu
finančná úspora oproti balenej vode, šetrí životné prostredie
korpus filtra z BPA Free plastu - je určený pre trvalý kontakt s vodou
filtračná zmes vo vnútri filtra je tvorená iontomeničom v podobe živice a mikročasticami aktívneho uhlia, ktoré sú vyrobené zo škrupín kokosových orechov. Ďalej obsahuje inhibítor, ktorý zabraňuje vzniku a množeniu baktérií.
celkový objem kanvice: 1,5 l
objem prefiltrovanej vody: 1,0 l
kanvicu okrem veka možné umývať v umývačke riadu Obsah balenia: filtračná kanvica Brita Fill & Enjoy Fun 1,5 l modrá a 1x filter Maxtra +.

Parametre tovaru Brita Fill&Enjoy FUN 1,5 l modrá

Názov: Brita Fill&Enjoy FUN 1,5 l modrá

EAN: 4006387081010

Výrobca: Brita

Farba: modrá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce