Brita Fill&Enjoy FUN 1

Brita Fill&Enjoy FUN 1,5 l limetková

19.99 €

V akcii je len tu Brita Fill&Enjoy FUN 1,5 l limetková s akostnou značkou Brita - tento produkt posielame vo výpredajové akciu za 19.99 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 4006387080990
Do obchodu

Popis

Brita

Top produkt, Brita Fill&Enjoy FUN 1,5 l limetková s pečaťou kvality Brita - tento artikel je v túto chvíľu za perfektnú cenu 19.99 €. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. No a to sa jednoducho oplatí.

Zaistite sebe aj svojej rodine kvalitný pitný režim s praktickou kanvicou Brita Fill and Enjoy Fun. Kanvica vďaka vylepšenej unikátnej technológii znižuje tvrdosť vody, čistí od chlóru, vodného kameňa a ťažkých kovov. Takto upravená voda je vhodná pre deti každého veku. Filtrovaná voda je osviežujúca nielen studená, umožňuje plné rozvinutie arómy a chuti kávy alebo čaju, je ideálná pre zdravé varenie. Chráni spotrebiče pred usadzovaním vodného kameňa a predlžuje ich životnosť. Filtrácia je založená na rýdzo prírodnej technológii. Kanvicu môžete naplniť priamo z kohútika, má prepracovaný tvar, vďaka ktorému sa pohodlne vojde do dverí chladničky.Vlastnosti a špecifikácia:

digitálny ukazovateľ životnosti filtra - presne postráži, kedy je čas na výmenu
finančná úspora oproti balenej vode, šetrí životné prostredie
korpus filtra z BPA Free plastu - je určený pre trvalý kontakt s vodou
filtračná zmes vo vnútri filtra je tvorená iontomeničom v podobe živice a mikročasticami aktívneho uhlia, ktoré sú vyrobené zo škrupín kokosových orechov. Ďalej obsahuje inhibítor, ktorý zabraňuje vzniku a množeniu baktérií.
celkový objem kanvice: 1,5 l
objem prefiltrovanej vody: 1,0 l
kanvicu okrem veka možné umývať v umývačke riadu Obsah balenia: filtračná kanvica Brita Fill & Enjoy Fun 1,5 l limetková a 1x filter Maxtra +.

Parametre tovaru Brita Fill&Enjoy FUN 1,5 l limetková

Názov: Brita Fill&Enjoy FUN 1,5 l limetková

EAN: 4006387080990

Výrobca: Brita

Farba: zelená

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce