Bormioli Rocco 6-dielna sada pohárov na long drink Kaleido

Bormioli Rocco 6-dielna sada pohárov na long drink Kaleido, 370 ml

6.99 €

Veľmi obľúbený produkt Bormioli Rocco 6-dielna sada pohárov na long drink Kaleido, 370 ml od kvalitného výrobcu - tento produkt posielame za perfektnú cenu 6.99 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 8004360084818
Do obchodu

Popis

Trendy Bormioli Rocco 6-dielna sada pohárov na long drink Kaleido, 370 ml čo berieme od značky - tento artikel objednávajte po zlacnenie za 6.99 €. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsaťeuro a dopravu NEPLATÍTE. No a to sa jednoducho oplatí.

6-dielna sada pohárov na lahodné drinky Kaleido známeho výrobcu Bormioli Rocco ozdobí každý sviatočný i každodenný stôl svojou eleganciou. Jedinečná štruktúra povrchu spôsobí, že svetlo prechádzajúce pohárom a jeho obsahom vyžaruje zvláštne čaro. Poháre na chladené nápoje aj miešané drinky budú skvelým doplnkom rodinných stretnutí alebo posedenia s priateľmi. Kremičito-vápenaté sklo zaisťuje materiálu jedinečnú farbu, odolnosť voči zmenám teploty. Riad je možné bezpečne umývať v umývačke riadu..

Parametre tovaru Bormioli Rocco 6-dielna sada pohárov na long drink Kaleido, 370 ml

Názov: Bormioli Rocco 6-dielna sada pohárov na long drink Kaleido, 370 ml

EAN: 8004360084818

Výrobca:

Farba: číra

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce