BO-MA Trading Ozdobný tesniaci vankúš do okien Champagne červená

BO-MA Trading Ozdobný tesniaci vankúš do okien Champagne červená, 90 x 20 cm

9.99 €

No tak toto je gól: BO-MA Trading Ozdobný tesniaci vankúš do okien Champagne červená, 90 x 20 cm s trendy značkou - tento produkt ponúkame v časovej obmedzenej zľave za 9.99 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 8595182109587
Do obchodu

Popis

Neodoláte: BO-MA Trading Ozdobný tesniaci vankúš do okien Champagne červená, 90 x 20 cm s akostnou značkou - tento tovar si môžete nechať dodať za výhodnú cenu 9.99 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Máte doma často zimu, hoci dostatočne kúrite? Pravdepodobne vám ťahá oknami alebo pod dverami. Do miestnosti sa potom dostáva studený vzduch, kúrenie sa stáva neekonomickým a vám je stále chladno. Riešením môže byť tento šikovný vankúš, ktorý položíte na okenný parapet alebo na podlahu k dverám a tým nepustíte studený vzduch do miestnosti. Obliečka s nápismi je odnímateľná a môžete ju aj prať v práčke..

Parametre tovaru BO-MA Trading Ozdobný tesniaci vankúš do okien Champagne červená, 90 x 20 cm

Názov: BO-MA Trading Ozdobný tesniaci vankúš do okien Champagne červená, 90 x 20 cm

EAN: 8595182109587

Výrobca:

Farba: červená

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce