Bo-ma Trading Kokosová rohožka Paris

Bo-ma Trading Kokosová rohožka Paris, 40 x 60 cm

6.99 €

Vaše možnosti obohacujúce Bo-ma Trading Kokosová rohožka Paris, 40 x 60 cm od obľúbenej značky - tento hit ľahko nájdete v časovej obmedzenej zľave za 6.99 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 8595182112273
Do obchodu

Popis

Produkt osvedčený zákazníkmi, Bo-ma Trading Kokosová rohožka Paris, 40 x 60 cm kvalitné značky - tento produkt kúpite v jedinečnej akcii za 6.99 €. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Kokosová rohožka Paris pre milovníkov Francúzska a francúzskeho štýlu. Táto krásna rohožka nesmie chýbať pred dverami žiadnej domácnosti. Drsný materiál očistí a zachytí z Vašich topánok všetky nečistoty a tak si ich neroznostíte po celej domácnosti. Rohožka Paris sa navyše stane Vašou vizitkou. Napovie veľa o obyvateľoch nielen návštevám ale aj okoloidúcim..

Parametre tovaru Bo-ma Trading Kokosová rohožka Paris, 40 x 60 cm

Názov: Bo-ma Trading Kokosová rohožka Paris, 40 x 60 cm

EAN: 8595182112273

Výrobca:

Farba: sivá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce