Betlemia Tradičné vianočné liatie olova

Betlemia Tradičné vianočné liatie olova, 7 ks

6.49 €

Neodoláte: Betlemia Tradičné vianočné liatie olova, 7 ks od spoločnosti - tento hit môžete zaobstarať za skvelú cenu 6.49 €. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsaťeuro a dopravu NEPLATÍTE. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 8594182310023
Do obchodu

Popis

Exkluzívny Betlemia Tradičné vianočné liatie olova, 7 ks od obľúbenej spoločnosti - tento tovar si môžete nechať poslať extra lacno za 6.49 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Liatie olova patrí k najstarším vianočným zvykom. S touto sadou si môžete túto tradičnú staročeskú zábavu pripomenúť aj dnes a preniesť si domov trochu čara Ladovských Vianoc. Môžete s nimi hádať budúcnosť, odliaty tvar majáku napríklad znamená dobré vyhliadky, slnko šťastie v obchode i rodine. Význam jednotlivých tvarov je popísaný v krabičke.Na použitie vianočnej sady potrebujete nádobu so studenou vodou, ktorá nesmie byť vyrobená z plastu. Do vody budete olovo odlievať. Súčasťou balenia je odlievacia panvička, v ktorej rozohrejete jeden olovený motív a roztavené olovo nalejete do nádoby. Olovo je možné roztavovat nad sviečkou alebo na plynovom či elektrickom sporáku.Sadu je možné používať opakovane, po ukončení odlievania a vychladnutí olova uložíte odliatky dovnútra obalu alebo do panvičky, kde ho znova roztavíte a necháte v panvičke vychladnúť. Musia byť položené na nehorľavom povrchu a byť mimo dosahu detí..

Parametre tovaru Betlemia Tradičné vianočné liatie olova, 7 ks

Názov: Betlemia Tradičné vianočné liatie olova, 7 ks

EAN: 8594182310023

Výrobca:

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce