Berlinger Haus Pekáč štvorcový Granit Diamond Line

Berlinger Haus Pekáč štvorcový Granit Diamond Line, 28 x 28 cm

53.99 €

Veľmi obľúbený produkt Berlinger Haus Pekáč štvorcový Granit Diamond Line, 28 x 28 cm čo nám dodáva Berlinger Haus - tento artikel neprepásnite s VIP zľavou pre každého za 53.99 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 5999056762923
Do obchodu

Popis

Berlinger Haus

Veľmi obľúbený produkt Berlinger Haus Pekáč štvorcový Granit Diamond Line, 28 x 28 cm čo nám vyrába Berlinger Haus - tento tovar si môžete zaobstarať výhodne za 53.99 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Vysoko kvalitný pekáč s pokrievkou radu Granit Diamond Line, vyrobený z tlakovo liateho hliníka, si obľúbi každá gazdinka. Je vybavený kvalitným trojvrstvovým nepriľnavým mramorovým povrchom pre varenie s minimom tuku. Pekáč je odolný voči nárazu a deformácii tvaru. Pokrievka je vyrobená z tvrdeného skla s nerezovými úchytmi s odnímateľnými silikónovými rukoväťami. Pekáč má TURBO indukčné dno, možno použiť v rúrach na pečenie s teplotným rozsahom -20 °C do +220 °C..

Parametre tovaru Berlinger Haus Pekáč štvorcový Granit Diamond Line, 28 x 28 cm

Názov: Berlinger Haus Pekáč štvorcový Granit Diamond Line, 28 x 28 cm

EAN: 5999056762923

Výrobca: Berlinger Haus

Farba: čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce