Berlinger Haus Indukčný varič jednozónový Black Rose Collection Berlinger Haus

Berlinger Haus Indukčný varič jednozónový Black Rose Collection

107.99 €

V akcii je Berlinger Haus Indukčný varič jednozónový Black Rose Collection pochádzajúce od značky Berlinger Haus - tento artikel sa na vás teší v bombastické akcii za 107.99 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsaťeuro a dopravu NEPLATÍTE. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 5999056786042
Do obchodu

Popis

Berlinger Haus

Váš obľúbený tovar, Berlinger Haus Indukčný varič jednozónový Black Rose Collection čo nám dodáva Berlinger Haus - tento hit zaobstaráte za perfektnú cenu 107.99 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Elegantný a dizajnový indukčný varič s dotykovým ovládaním z kolekcie Black Rose si nájde svoje miesto v každej domácnosti. Reaguje iba s indukčným riadom, je vhodný pre riad s priemerom 12 až 20 centimetrov. Varič disponuje 10-stupňovým nastavením teploty od 60 °C do 240 °C a výkonom 200 až 1800 W. Vďaka časovaču si môžete nastaviť, za ako dlho sa má spotrebič vypnúť. Varič umožňuje automatické vypnutie pri nečinnosti..

Parametre tovaru Berlinger Haus Indukčný varič jednozónový Black Rose Collection

Názov: Berlinger Haus Indukčný varič jednozónový Black Rose Collection

EAN: 5999056786042

Výrobca: Berlinger Haus

Farba: čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce