Berlinger Haus Indukčný varič dvojzónový Black Rose Collection Berlinger Haus

Berlinger Haus Indukčný varič dvojzónový Black Rose Collection

230.99 €

V akcii je len tu Berlinger Haus Indukčný varič dvojzónový Black Rose Collection značky Berlinger Haus - tento artikel sa na vás teší za úžasnú cenu 230.99 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Stráviť minimálne štyridsať€ a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 5999056786059
Do obchodu

Popis

Berlinger Haus

Váš obľúbený produkt, Berlinger Haus Indukčný varič dvojzónový Black Rose Collection originálne od labelu Berlinger Haus - tento produkt posielame v úžasnej akcii za 230.99 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Elegantný a dizajnový indukčný varič s dotykovým ovládaním z kolekcie Black Rose si nájde svoje miesto v každej domácnosti. Reaguje iba s indukčným riadom, je vhodný pre riad s priemerom 14 až 30 centimetrov. Varič disponuje 10-stupňovým nastavením teploty od 60 °C do 240 °C a výkonom 200 až 1600 W. Vďaka časovaču až do 180 minút si môžete nastaviť, za ako dlho sa má spotrebič vypnúť. Varič umožňuje automatické vypnutie pri nečinnosti. Rozmery sklenenej dosky: 30 x 49 cm..

Parametre tovaru Berlinger Haus Indukčný varič dvojzónový Black Rose Collection

Názov: Berlinger Haus Indukčný varič dvojzónový Black Rose Collection

EAN: 5999056786059

Výrobca: Berlinger Haus

Farba: čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce