Berlinger Haus Forma na bábovku s nepriľnavým povrchom Purple Metallic Line Berlinger Haus

Berlinger Haus Forma na bábovku s nepriľnavým povrchom Purple Metallic Line

12.99 €

Urobte si radosť: Berlinger Haus Forma na bábovku s nepriľnavým povrchom Purple Metallic Line od Berlinger Haus - tento tovar si môžete zaobstarať v perfektnej akcii za 12.99 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Len teraz, DOPRAVA ZDARMA pri výbere položiek nad €. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 5999108420283
Do obchodu

Popis

Berlinger Haus

Perfektný Berlinger Haus Forma na bábovku s nepriľnavým povrchom Purple Metallic Line čo odoberáme od výrobcu Berlinger Haus - tento hit ľahko nájdete s výnimočnou zľavou za 12.99 €. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Doprava bez poplatku sa teraz vzťahuje na objednávky s minimálnou hodnotou €. Urobte si radosť. Elegatná forma na pečenie v tvare bábovky z kolekcie Purple Metallic Line vám pomôže pripraviť pre rodinu alebo hostí krásne tvarovanú bábovku ku káve. Forma, vyrobená z uhlíkovej ocele, je opatrená nepriľnavým titánovým povrchom. Bráni pripečeniu, a to aj pri použití minimálneho množstva tuku. Upečenú bábovku z formy ľahko vyklopíte. Odolá teplotám do 240 °C. Ecofriendly, neobsahuje PFOA, olovo a ani kadmium..

Parametre tovaru Berlinger Haus Forma na bábovku s nepriľnavým povrchom Purple Metallic Line

Názov: Berlinger Haus Forma na bábovku s nepriľnavým povrchom Purple Metallic Line EAN: 5999108420283 Výrobca: Berlinger Haus Farba: fialová Tento produkt je k dostaniu online tu.
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce