Beper Merač krvného tlaku na zápästie 40121 Easy Check Beper

Beper Merač krvného tlaku na zápästie 40121 Easy Check

23.49 €

Exkluzívny Beper Merač krvného tlaku na zápästie 40121 Easy Check od známej značky Beper - tento produkt doručujeme v hustej akciu za 23.49 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsaťeuro a dopravu NEPLATÍTE. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 8051772712631
Do obchodu

Popis

Beper

Špičkový tovar, Beper Merač krvného tlaku na zápästie 40121 Easy Check od firmy Beper - tento tovar si môžete nechať poslať v úžasnej akcii za 23.49 €. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Zaraďte sa k spokojným klientom.

Merač krvného tlaku od talianskej značky Beper meria krvný tlak podľa smerníc WHO (Svetová zdravotnícka organizácia). Zobrazuje súčasne systolický i diastolický tlak a pulz. Určený pre meranie na zápästí.Ďalšie vlastnosti:

indikácie nepravidelného srdcového rytmu
120 záznamov v pamäti s dátumom a časom
priemer posledných 3 meraní
napájanie: 2x AAAVýrobky talianskej značky Beper vynikajú pekným a pútavým prevedením, preto dobre zapadnú do vašej domácnosti. Medzi produktmi tejto značky nájdete napríklad malé domáce elektrospotrebiče a príslušenstvo. Kvalita je pre Beper rovnako dôležitá ako design výrobku. Firma disponuje vlastným špičkovým laboratóriom a vďaka kontinuálnym investíciám do výroby a technológií si značka získala veľa verných zákazníkov a jej produkty sa predávajú po celej Európe..

Parametre tovaru Beper Merač krvného tlaku na zápästie 40121 Easy Check

Názov: Beper Merač krvného tlaku na zápästie 40121 Easy Check

EAN: 8051772712631

Výrobca: Beper

Farba: biela

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce