Bellatex RÚŠKO ústne 100% bavlna - pranie na 95 °C Bellatex

Bellatex RÚŠKO ústne 100% bavlna - pranie na 95 °C

9.99 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Bellatex RÚŠKO ústne 100% bavlna - pranie na 95 °C od producenta Bellatex - tento hit môžete získať vo zľavové akciu za 9.99 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 8592325085029
Do obchodu

Popis

Bellatex

V akcii je práve teraz Bellatex RÚŠKO ústne 100% bavlna - pranie na 95 °C od známeho výrobcu Bellatex - tento artikel čaká na vás s úžasnou cenovkou 9.99 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. No a to sa jednoducho oplatí.

Bavlnené rúško na ústa s praktickými šnúrkami na zaväzovanie ochráni vás aj vaše okolie. Ústne rúško dokáže zachytiť kvapôčky pri kašli alebo kýchaní, ktorými sa šíri vírusové aj bakteriálne ochorenie a obmedzí tak možnosť prenosu na vaše okolie. Zároveň poskytuje aspoň čiastočnú ochranu aj pre vás.Rúško využijete nielen v dobe chorôb, ale pomôže aj v prašnom prostredí a pri zvýšených smogových podmienkach (najmä astmatikom) alebo poslúži ako ochrana pre osoby so zníženou imunitou, ktorí by sa mali chrániť nepretržite.Bavlnené rúško je opakovateľne použiteľné, vďaka kvalitnému materiálu ho môžete bez problému vyprať s vyváraním na 95 °C.Dodávané v rôznych farebných prevedeniach bez možnosti výberu..

Parametre tovaru Bellatex RÚŠKO ústne 100% bavlna - pranie na 95 °C

Názov: Bellatex RÚŠKO ústne 100% bavlna - pranie na 95 °C

EAN: 8592325085029

Výrobca: Bellatex

Farba: biela

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce