Bellatex RÚŠKO ústne 100% bavlna - pranie na 60 °C Bellatex

Bellatex RÚŠKO ústne 100% bavlna - pranie na 60 °C

9.99 €

Nie je prečo váhať, Bellatex RÚŠKO ústne 100% bavlna - pranie na 60 °C od Bellatex - tento produkt posielame za vynikajúcu cenu 9.99 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 8592325085012
Do obchodu

Popis

Bellatex

Nie je prečo váhať, Bellatex RÚŠKO ústne 100% bavlna - pranie na 60 °C populárneho výrobcu Bellatex - tento artikel pořizujte extra lacno za 9.99 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Bavlnené rúško na ústa s praktickými gumičkami pre zachytenie za uši ochráni vás i vaše okolie. Rúško dokáže zachytiť kvapôčky pri kašli alebo kýchaní, ktorými sa šíri vírusové aj bakteriálne ochorenie a obmedzí tak možnosť prenosu na vaše okolie. Zároveň poskytuje aspoň čiastočnú ochranu aj pre vás.Rúško využijete nielen v dobe chorôb, ale pomôže aj v prašnom prostredí a pri zvýšených smogových podmienkach (najmä astmatikom) alebo poslúži ako ochrana pre osoby so zníženou imunitou, ktorí by sa mali chrániť nepretržite.Bavlnené rúško je opakovateľne použiteľné, vďaka kvalitnému materiálu ho môžete bez problému vyprať na 60 °C.Dodávané v rôznych farebných prevedeniach bez možnosti výberu..

Parametre tovaru Bellatex RÚŠKO ústne 100% bavlna - pranie na 60 °C

Názov: Bellatex RÚŠKO ústne 100% bavlna - pranie na 60 °C

EAN: 8592325085012

Výrobca: Bellatex

Farba: mix farieb

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce