BBP 1010 Elektr. odsávačka mléka BAYBY Bayby

BBP 1010 Elektr. odsávačka mléka BAYBY

117.69 €

Ponuka pre vás: BBP 1010 Elektr. odsávačka mléka BAYBY od top značky Bayby - tento artikel je tu pre vás za perfektnú cenu 117.69 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 8590669171583
Do obchodu

Popis

Bayby

Hit poslednej doby, BBP 1010 Elektr. odsávačka mléka BAYBY od populárnej značky Bayby - tento hit môžete zohnať v sezónne zľave za 117.69 €. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Mamičkám, ktoré odsávajú svoje materské mlieko aj niekoľkokrát denne, príde vhod elektrická odsávačka BAYBY BBP 1010. Pri častejšom odsávaní totiž ocenia, že potrebný podtlak pre odsatie mlieka z prsníka je vytváraný pomocou elektrickej energie. Táto technicky pokroková odsávačka s voliteľnými 9 stupňami intenzity vákua pre stimuláciu a 9 stupňami intenzity vákua pre odsávanie rešpektuje prirodzené dojčenie - počas odsávania sa mení podtlak a rytmus odsávania, preto je táto odsávačka nielen účinnejšia, ale aj šetrnejšia.
Silikónový prsný nadstavec využíva na trhu unikátnu technológiu 3v1, umožňujúcu masáž, stlačenie a sanie súčasne. U bežných odsávačiek prebiehajú tieto fázy následne alebo v iných intervaloch, odsávačka BAYBY BBP 1010 je teda na trhu mimoriadne pokrokovým prístrojom. Špeciálny tvar prsného nadstavca oddeľuje mlieko od vzduchu a zabraňuje spätnému toku mlieka.Dvojfázový program odsávačky kopíruje rytmus sania bábätka a tým prsia lepšie stimuluje. Pomáha tak nielen odsať prebytočné mlieko, poprípade riešiť, že mamička nemôže dojčiť priamo z prsníka, ale aj preklenúť zníženú tvorbu mlieka. Cumlík priloženej fľaštičky verne napodobňuje prsník.Odsávačka BAYBY BBP 1010 v prvej fáze predovšetkým stimuluje prsník, rovnako ako to robí bábätko, ktoré saje slabšie a rýchlejšie, čo povzbudzuje prsník k laktácii. V druhej fáze prirodzene bábätko saje pomalšie a hlbšie, v tomto cykle dochádza k vylučovaniu materského mlieka z bradavky a jeho odsávaniu.Špecifikácia a vlastnosti:

moderný kompaktný tvar
mimoriadne tichý chod
ľahké a jednoduché ovládanie
prevádzka na sieťový adaptér alebo batérie (4x AA) uplatníte doma i na cestách
LCD displej s modrým podsvietením ovládaný mikročipom - informuje o nastavenom prevádzkovom režime, zvolenej intenzite vákua, rýchlosti odsávania a uvádza čas zostávajúci do automatického vypnutia
automatická pamäťObsah balenia:

fľaštička s objemom 120 ml
cumlík s ochranným viečkom
viečko pre uskladnenie
stojanček pre odloženie fľaštičky s odsávačkou brániaci prevrhnutiu
redukcia pre použitie fľaštičky s úzkym otvorom
náhradné príslušenstvo - 1 silikónová hadička navyše, 2 konektory silikónovej hadičky, 2 chlopneVšetky časti odsávačky (okrem sieťového adaptéra) sú vyrobené z materiálov, ktoré neobsahujú BPA (Bisfenol A)..

Parametre tovaru BBP 1010 Elektr. odsávačka mléka BAYBY

Názov: BBP 1010 Elektr. odsávačka mléka BAYBY

EAN: 8590669171583

Výrobca: Bayby

Farba: fialová

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce