BAYBY BBS 3030 Sterilizátor so sušičkou Bayby

BAYBY BBS 3030 Sterilizátor so sušičkou

117.69 €

Spokojnosť prinášajúci BAYBY BBS 3030 Sterilizátor so sušičkou od známeho výrobcu Bayby - tento produkt máte za pár kliknutí vo výhodnej akcii za 117.69 €. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 8590669171668
Do obchodu

Popis

Bayby

V akcii je BAYBY BBS 3030 Sterilizátor so sušičkou od známej značky Bayby - tento hit ľahko nájdete za výhodnú cenu 117.69 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. No a to sa jednoducho oplatí.

Digitálny parný sterilizátor so sušičkou BAYBY BBS 3030 - "klasický" parný sterilizátor vylepšený o sušičku. Baktérie sú neviditeľným nepriateľom každého čerstvo narodeného bábätka a tak sterilizácia fľaštičiek, gumených cumlíkov je neodmysliteľnou činnosťou každej mamičky.Priestranný prístroj BAYBY BBS 3030 pojme naraz 6 dojčenských fliaš všetkých typov a tiež všetko príslušenstvo ako cumlíky, krúžky alebo viečka. Stojan vo vnútri prístroja bol navrhnutý veľmi prakticky tak, aby sa para dostala do všetkých častí cumlíkov a skondenzovaná voda mala kadiaľ odtiecť. Do hornej časti sa vďaka pripraveným otvorom i "háčikom" spoľahlivo umiestnia cumlíky a ďalšie pomôcky najrôznejších tvarov. Stojan je možné z prístroja úplne vybrať a samostatne použiť ako odkvapávač či držiak.Špecifikácia:

digitálny LCD displej - ovládaný mikročipom a podáva informácie o prebiehajúcom procese
zvuková signalizácia - upozorní na splnenie požadovanej činnosti, následné automatické vypnutie
intuitívne ovládanie, každá funkcia má svoje tlačidlo
prístroj informuje o nedostatku vody, ak ste nenaliali predpísaných 120 ml (zvukový signál, začervenanie LCD displeja a prerušenie sterilizácie)
možnosť voľby z troch režimov:             režim automatickej sterilizácie a vysúšania (s možnosťou nastaviť tri dĺžky vysúšania)             režim iba sterilizácia             režim vysúšaniaVšetky časti digitálneho parného sterilizátora so sušičkou, až na vykurovaciu nerezovú dosku, sú vyrobené z kvalitného plastu neobsahujúceho Bisfenol A..

Parametre tovaru BAYBY BBS 3030 Sterilizátor so sušičkou

Názov: BAYBY BBS 3030 Sterilizátor so sušičkou

EAN: 8590669171668

Výrobca: Bayby

Farba: biela

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce