Banquet Rajnica mini s nepriľnavým povrchom Granite Brown 14 x 6 cm Banquet

Banquet Rajnica mini s nepriľnavým povrchom Granite Brown 14 x 6 cm

6.99 €

No a toto chcete: Banquet Rajnica mini s nepriľnavým povrchom Granite Brown 14 x 6 cm čo nám vyrába Banquet - tento produkt kúpite v hustej akciu za 6.99 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 8591022440094
Do obchodu

Popis

Banquet

V zľave je Banquet Rajnica mini s nepriľnavým povrchom Granite Brown 14 x 6 cm od top značky Banquet - tento produkt objednáte za úžasnú cenu 6.99 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. No a to sa jednoducho oplatí.

Hliníková lisovaná mini rajnica je opatrená vnútorným 2-vrstvým nepriľnavým povrchom, ktorý je v hnedej mramorovej štruktúre. Ten zaistí perfektnú prípravu rôznych druhov potravín bez pripaľovania a ľahkú údržbu. Vonkajší povrch je opatrený 2-vrstvým žiaruvzdorným nástrekom v hnedej mramorovej farbe. Rajnica nie je vhodná na indukciu.Technické parametre a špecifikácie:

teplotné obmedzenie do 220 °C
hrúbka steny: 1,7 mm
materiál držadiel: nerez, silikón.

Parametre tovaru Banquet Rajnica mini s nepriľnavým povrchom Granite Brown 14 x 6 cm

Názov: Banquet Rajnica mini s nepriľnavým povrchom Granite Brown 14 x 6 cm

EAN: 8591022440094

Výrobca: Banquet

Farba: hnedá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce