Banquet Praktický nôž keramický Acura 19

Banquet Praktický nôž keramický Acura 19,5 cm

7.99 €

Hit poslednej doby, Banquet Praktický nôž keramický Acura 19,5 cm od výrobcu Banquet - tento artikel sa na vás teší v časovej obmedzenej zľave za 7.99 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 8591022209059
Do obchodu

Popis

Banquet

V akcii je práve teraz Banquet Praktický nôž keramický Acura 19,5 cm od kvalitného výrobcu Banquet - tento artikel čaká na vás v neopakovateľnej akcii za 7.99 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsaťeuro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Ostrie keramického noža je vyrobené z keramického materiálu zvaného oxid zirkoničitý. Táto zlúčenina vyniká vysokou pevnosťou a odolnosťou. Ergonomická rukoväť z TPR s protišmykovou úpravou. Nôž je veľmi odolný voči škvrnám a ľahko sa čistí. Čepeľ do seba neprepustí žiadnu z kyselín obsiahnutých v potravinách. Vitamíny sa vďaka keramickej čepeli z potravín nestrácajú. Mäso, zelenina či ovocie sa nelepí na nôž. Nôž má nízku hmotnosť a vyvážené ťažisko, ľahko sa s ním manipuluje pri práci.Technické parametre:

dĺžka čepele: 10 cm
šírka ostria: 1,5 cm
dĺžka rukoväte: 11 cm
farba: biele ostrie / čierna rukoväť Keramické nože sú tvrdšie ako kovové, preto nepotrebujú každodenné prebrusovanie ocieľkou ako oceľové. Daňou za vysokú tvrdosť je ich krehkosť, preto sa neodporúča sekať s nimi napr. kosti, lámať nôž pri krájaní či vyvarovať sa pádu noža na zem..

Parametre tovaru Banquet Praktický nôž keramický Acura 19,5 cm

Názov: Banquet Praktický nôž keramický Acura 19,5 cm

EAN: 8591022209059

Výrobca: Banquet

Farba: čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce