Banquet Panvica mini s nepriľnavým povrchom Culinaria Red 14 x 6 cm Banquet

Banquet Panvica mini s nepriľnavým povrchom Culinaria Red 14 x 6 cm

6.99 €

Práve je za dobrú cenu Banquet Panvica mini s nepriľnavým povrchom Culinaria Red 14 x 6 cm od spoločnosti Banquet - tento produkt máte za pár kliknutí za takmer veľkoobchodnú cenu 6.99 €. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 8591022440063
Do obchodu

Popis

Banquet

Perfektný Banquet Panvica mini s nepriľnavým povrchom Culinaria Red 14 x 6 cm od značky Banquet - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za jedinečnú cenu 6.99 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Hliníková lisovaná mini rajnica je opatrená vnútorným 2-vrstvým nepriľnavým povrchom. Ten zaistí perfektnú prípravu rôznych druhov potravín bez pripaľovania a ľahkú údržbu. Vonkajší povrch je opatrený 2-vrstvým žiaruvzdorným nástrekom v červenej farbe. Rajnicanie je vhodný na indukciu. Vhodná do teploty 220 °C..

Parametre tovaru Banquet Panvica mini s nepriľnavým povrchom Culinaria Red 14 x 6 cm

Názov: Banquet Panvica mini s nepriľnavým povrchom Culinaria Red 14 x 6 cm

EAN: 8591022440063

Výrobca: Banquet

Farba: červená

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce