Banquet Panvica hliníková s keramickou vnútornou povrchovou úpravou 24x5.0 cm Inspira

Banquet Panvica hliníková s keramickou vnútornou povrchovou úpravou 24x5.0 cm Inspira, indukcia

10.99 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, Banquet Panvica hliníková s keramickou vnútornou povrchovou úpravou 24x5.0 cm Inspira, indukcia od Banquet - tento artikel musíte mať v úžasnej akcii za 10.99 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 8591022367391
Do obchodu

Popis

Banquet

Limitovaná edícia produktu Banquet Panvica hliníková s keramickou vnútornou povrchovou úpravou 24x5.0 cm Inspira, indukcia čo berieme od značky Banquet - tento artikel neprepásnite v časovej obmedzenej zľave za 10.99 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Hliníková panvica s vnútornou povrchovou keramickou úpravou má rukoväť soft-touch v rovnakej farbe ako telo panvice. Keramický povrch je na rozdiel od iných nepriľnavých povrchov viac odolný voči poškriabaniu a aj pri používaní vo vysokých teplotách je povrch trvalejší. To napomáha ľahšiemu vareniu a údržbe. Na varenie odporúčame používať drevené alebo plastové náčinie. Hrúbka steny 2,5 mm, hr. dna 2,5 mm..

Parametre tovaru Banquet Panvica hliníková s keramickou vnútornou povrchovou úpravou 24x5.0 cm Inspira, indukcia

Názov: Banquet Panvica hliníková s keramickou vnútornou povrchovou úpravou 24x5.0 cm Inspira, indukcia

EAN: 8591022367391

Výrobca: Banquet

Veľkosť: pr. 24 cm

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce