Banquet Panvica hliníková s keramickou vnútornou povrchovou úpravou 20x4

Banquet Panvica hliníková s keramickou vnútornou povrchovou úpravou 20x4,5 cm Inspira, indukcia

9.99 €

V akcii je len tu Banquet Panvica hliníková s keramickou vnútornou povrchovou úpravou 20x4,5 cm Inspira, indukcia od firmy Banquet - tento produkt kúpite výhodne za 9.99 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 8591022367384
Do obchodu

Popis

Banquet

Najpredávanejšie Banquet Panvica hliníková s keramickou vnútornou povrchovou úpravou 20x4,5 cm Inspira, indukcia čo berieme od značky Banquet - tento hit získate pri práve prebiehajúcej akcii za 9.99 €. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Hliníková panvica s vnútornou povrchovou keramickou úpravou má rukoväť soft-touch v rovnakej farbe ako telo panvice. Keramický povrch je na rozdiel od iných nepriľnavých povrchov viac odolný voči poškriabaniu a aj pri používaní vo vysokých teplotách je povrch trvalejší. To napomáha ľahšiemu vareniu a údržbe. Na varenie odporúčame používať drevené alebo plastové náčinie. Hrúbka steny 2,5 mm, hr. dna 2,5 mm..

Parametre tovaru Banquet Panvica hliníková s keramickou vnútornou povrchovou úpravou 20x4,5 cm Inspira, indukcia

Názov: Banquet Panvica hliníková s keramickou vnútornou povrchovou úpravou 20x4,5 cm Inspira, indukcia

EAN: 8591022367384

Výrobca: Banquet

Veľkosť: pr. 20 cm

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce