Banquet Nerezový Šunkovar Akcent

Banquet Nerezový Šunkovar Akcent, 1,3 l

16.99 €

Prestížny Banquet Nerezový Šunkovar Akcent, 1,3 l čo odoberáme od výrobcu Banquet - tento produkt máte za pár kliknutí za úžasnú cenu 16.99 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 8591022473719
Do obchodu

Popis

Banquet

Ponuka pre vás: Banquet Nerezový Šunkovar Akcent, 1,3 l s pečaťou kvality Banquet - tento hit zaobstaráte v úžasnej akcii za 16.99 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Nerezový šunkovar slúži na výrobu a varenie domácej šunky, ktorá je chuťovo neporovnateľná s kupovanou šunkou. V šunkovare si vyrobíte cca 1 kg domácej šunky bez konzervantov, umelých farbív a iných chemických prímesí.
Šunkovar Banquet z brúsenej nehrdzavejúcej ocele obsahuje hrniec s pokrievkou, prítlačnú pružinu a teplomer. Ďalej je súčasťou základný recept na výrobu šunky..

Parametre tovaru Banquet Nerezový Šunkovar Akcent, 1,3 l

Názov: Banquet Nerezový Šunkovar Akcent, 1,3 l

EAN: 8591022473719

Výrobca: Banquet

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce