Banquet Keramický porciovací nôž Acura 23 cm Banquet

Banquet Keramický porciovací nôž Acura 23 cm

11.99 €

Prvotriedný Banquet Keramický porciovací nôž Acura 23 cm originálne od labelu Banquet - tento tovar zakúpite za vynikajúcu cenu 11.99 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 8591022209042
Do obchodu

Popis

Banquet

No tak toto je gól: Banquet Keramický porciovací nôž Acura 23 cm pochádzajúce od značky Banquet - tento hit získate za výhodnú cenu 11.99 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Ostrie keramického noža je vyrobené z keramického materiálu zvaného oxid zirkoničitý. Táto zlúčenina vyniká vysokou pevnosťou a odolnosťou. Ergonomická rukoväť z TPR s protišmykovou úpravou. Nôž je veľmi odolný voči škvrnám a ľahko sa čistí. Čepeľ do seba neprepustí žiadnu z kyselín obsiahnutých v potravinách. Vitamíny sa vďaka keramickej čepeli z potravín nestrácajú. Mäso, zelenina či ovocie sa nelepí na nôž. Nôž má nízku hmotnosť a vyvážené ťažisko, ľahko sa s ním manipuluje pri práci.Technické parametre:

dĺžka čepele: 12,7 cm
šírka ostria: 1,9 cm
dĺžka rukoväte: 12,9 cm
farba: biele ostrie / čierna rukoväť Keramické nože sú tvrdšie ako kovové, preto nepotrebujú každodenné prebrusovanie ocieľkou ako oceľové. Daňou za vysokú tvrdosť je ich krehkosť, preto sa neodporúča sekať s nimi napr. kosti, lámať nôž pri krájaní či vyvarovať sa pádu noža na zem..

Parametre tovaru Banquet Keramický porciovací nôž Acura 23 cm

Názov: Banquet Keramický porciovací nôž Acura 23 cm

EAN: 8591022209042

Výrobca: Banquet

Farba: čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce