Banquet Culinaria Orange zapekacia forma obdĺžnik

Banquet Culinaria Orange zapekacia forma obdĺžnik , 33x21 cm

13.99 €

Limitovaná edícia produktu Banquet Culinaria Orange zapekacia forma obdĺžnik , 33x21 cm čo nám dodáva Banquet - tento hit môžete získať v sezónne zľave za 13.99 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 8591022350386
Do obchodu

Popis

Banquet

Limitovaná edícia produktu Banquet Culinaria Orange zapekacia forma obdĺžnik , 33x21 cm kvalitné značky Banquet - tento artikel je v tento okamih v časovej obmedzenej zľave za 13.99 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Banquet Culinaria Orange zapekacia forma obdĺžnik 33x21 cm. Keramická oválna zapekacia forma s praktickými držadlami pre jednoduchú manipuláciu. Vonkajší povrch je s vlnkovým reliéfom. Keramika patrí medzi obľúbené materiály overené mnohými generáciami. Cez širokú ponuku foriem na pečenie z moderných materiálov patrí stále medzi najžiadanejšie. Keramické formy rovnomerne absorbujú teplo a postupne ho uvoľňujú, vďaka čomu sa pokrmy dobre prepečú..

Parametre tovaru Banquet Culinaria Orange zapekacia forma obdĺžnik , 33x21 cm

Názov: Banquet Culinaria Orange zapekacia forma obdĺžnik , 33x21 cm

EAN: 8591022350386

Výrobca: Banquet

Farba: oranžová

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce