Baby Mix kolotoč s projektorom a ovládačom blue modrá

Baby Mix kolotoč s projektorom a ovládačom blue modrá

25.49 €

V akcii je Baby Mix kolotoč s projektorom a ovládačom blue modrá čo nám vyrába - tento hit nájdete extra lacno za 25.49 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 5902216908604
Do obchodu

Popis

Perfektný Baby Mix kolotoč s projektorom a ovládačom blue modrá značky - tento artikel sa na vás teší s extra zľavou za 25.49 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Neplaťte inde viac než musíte.

Kúpte svojim najmenším kolotoč nad postieľku so svetelným projektorom s hviezdičkami, ktoré menia farbu a plnia aj funkciu nočnej lampičky. Kolotoč rozvíja zrakovo pohybovú koordináciu a upokojuje pred zaspaním. Pomocou tlačidiel na projektore možné nastaviť melódiu, rotáciu kolotoča a premietanie hviezdičiek. Lietadielka možno odmontovať a používať ako hračku. Súčasťou je praktický diaľkový ovládač. Batérie nie sú súčasťou balenia.
Technické parametre:

nastaviteľná hlasitosť
výška lietadielka - cca 10 cm
napájanie kolotoče - 3 x AA 1,5 V
napájanie ovládača - 2 x AA 1,5 V.

Parametre tovaru Baby Mix kolotoč s projektorom a ovládačom blue modrá

Názov: Baby Mix kolotoč s projektorom a ovládačom blue modrá

EAN: 5902216908604

Výrobca:

Farba: modrá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce