BABY MIX Kolotoč Nad Postieľku So Svetelným Projektorom Grey

BABY MIX Kolotoč Nad Postieľku So Svetelným Projektorom Grey

34.49 €

Radosť prinášajúci BABY MIX Kolotoč Nad Postieľku So Svetelným Projektorom Grey čo nám vyrába - tento produkt máte na dosah ruky s neuveriteľnou zľavou za 34.49 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 5902216913134
Do obchodu

Popis

Najpredávanejšie BABY MIX Kolotoč Nad Postieľku So Svetelným Projektorom Grey od obľúbenej značky - tento produkt kúpite v bombastické akcii za 34.49 €. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Kúpte svojim najmenším kolotoč nad postieľku so svetelným projektorom s hviezdičkami, ktoré menia farbu a plnia aj funkciu nočnej lampičky. Kolotoč rozvíja zrakovo pohybovú koordináciu a upokojuje pred zaspaním. Pomocou tlačidiel na projektore možné nastaviť melódiu, rotáciu kolotoča a premietanie hviezdičiek. Všetky funkcie možno spustiť aj samostatne. Hrací strojček ponúka 3 rôzne melódie a zvuk prírody. Na bočnej strane má krásne farebné hodiny, ktorých sa môže bábätko dotýkať a točiť ručičkami. Hračky možno odmontovať a používať zvlášť. Hračky v balení sa môžu líšiť podľa aktuálnej ponuky. Batérie nie sú súčasťou balenia.
Technické parametre:

nastaviteľná hlasitosť
výška hračky - cca 10 cm
napájanie kolotoča - 3 x AA 1,5 V, napájanie ovládača - 2 x AA 1,5 V.

Parametre tovaru BABY MIX Kolotoč Nad Postieľku So Svetelným Projektorom Grey

Názov: BABY MIX Kolotoč Nad Postieľku So Svetelným Projektorom Grey

EAN: 5902216913134

Výrobca:

Farba: sivá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce