AmeliaHome Vianočný stromček Lena DecoKing

AmeliaHome Vianočný stromček Lena

35.49 €

Top produkt, AmeliaHome Vianočný stromček Lena čo odoberáme od výrobcu DecoKing - tento tovar si môžete zakúpiť pri časovo obmedzenej akcii za 35.49 €. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 5902232452501
Do obchodu

Popis

DecoKing

Hit poslednej doby, AmeliaHome Vianočný stromček Lena pochádzajúce od značky DecoKing - tento tovar si môžete zaobstarať po zlacnenie za 35.49 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Dávno sú preč doby, kedy umelý stromček pripomínal živý len vzdialene. Tento vyzerá ako naozajstný a hlavne pod ním nemusíte každý deň upratovať hromadu opadaného ihličia. Jednotlivé poschodia má rastené blízko nad sebou, čo zaisťuje dostatočnú hustotu.Dodávané vrátane zeleného stojanu..

Parametre tovaru AmeliaHome Vianočný stromček Lena

Názov: AmeliaHome Vianočný stromček Lena

EAN: 5902232452501

Výrobca: DecoKing

Veľkosť: 150 cm

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce