Aldo Odpadkový kôš na triedený odpad Eco Bin 50 l

Aldo Odpadkový kôš na triedený odpad Eco Bin 50 l, žltá

16.99 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Aldo Odpadkový kôš na triedený odpad Eco Bin 50 l, žltá od producenta - tento artikel pořizujte za jedinečnú cenu 16.99 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 5907749916508
Do obchodu

Popis

V zľave je Aldo Odpadkový kôš na triedený odpad Eco Bin 50 l, žltá od originálneho výrobcu - tento produkt dodávame vo výpredajové akciu za 16.99 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Veľký odpadkový kôš, s objemom 50 l, z čierneho plastu na triedený odpad s farebným vekom, určený ako do domácností tak do firiem a inštitúcií. Veko má otvor pre vhodenie odpadu, je odnímateľné, vrecko na odpad dá ľahko vymeniť. Koše sú teraz označené samolepkami so symbolom odpadkového koša (možno ich odlepiť). Typ odpadu je rozlíšený farbou veka: zelené na sklo, modré na papier, žlté na plasty, červené na kov, strieborné na ostatný odpad..

Parametre tovaru Aldo Odpadkový kôš na triedený odpad Eco Bin 50 l, žltá

Názov: Aldo Odpadkový kôš na triedený odpad Eco Bin 50 l, žltá

EAN: 5907749916508

Výrobca:

Farba: žltá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce