Aldo Odpadkový kôš na triedený odpad Eco Bin 50 l

Aldo Odpadkový kôš na triedený odpad Eco Bin 50 l, zelená

16.99 €

Nie je prečo váhať, Aldo Odpadkový kôš na triedený odpad Eco Bin 50 l, zelená s osvedčenou značkou - tento produkt obchodujeme pri likvidácii skladu za neprekonateľných 16.99 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 5907749926507
Do obchodu

Popis

V zľave je Aldo Odpadkový kôš na triedený odpad Eco Bin 50 l, zelená od obľúbeného výrobcu - tento artikel je v tento okamih v úžasnej akcii za 16.99 €. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Veľký odpadkový kôš, s objemom 50 l, z čierneho plastu na triedený odpad s farebným vekom, určený ako do domácností tak do firiem a inštitúcií. Veko má otvor pre vhodenie odpadu, je odnímateľné, vrecko na odpad dá ľahko vymeniť. Koše sú teraz označené samolepkami so symbolom odpadkového koša (možno ich odlepiť). Typ odpadu je rozlíšený farbou veka: zelené na sklo, modré na papier, žlté na plasty, červené na kov, strieborné na ostatný odpad..

Parametre tovaru Aldo Odpadkový kôš na triedený odpad Eco Bin 50 l, zelená

Názov: Aldo Odpadkový kôš na triedený odpad Eco Bin 50 l, zelená

EAN: 5907749926507

Výrobca:

Farba: zelená

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce