Akupresúrné vložky od topánok s magnetom

Akupresúrné vložky od topánok s magnetom, dámské

5.49 €

Váš obľúbený produkt, Akupresúrné vložky od topánok s magnetom, dámské od výrobcu - tento hit získate za úžasnú cenu 5.49 €. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 4039525005432
Do obchodu

Popis

Veľmi obľúbený produkt Akupresúrné vložky od topánok s magnetom, dámské s preslávenou značkou - tento artikel čaká na vás s neuveriteľnou zľavou za 5.49 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Využite vlastnosti magnetov v kombinácii s akupresúrou. Prispejte k pohodliu a dobrému pocitu z chôdze. Pomocou magnetov prokrvíte dolnej končatiny. Akupresúrna masáž vzpruží Vaše telo a zmierni únavu. Denným nosením vložiek predídete opuchnutým a unaveným nohám. Vložky môžete nosiť celý deň kedykoľvek, najmä ich oceníte pri športe, práci alebo námahe.timulací akupresúrnych bodov chodidiel docielite pozitívneho vplyvu na celé telo, pretože sa tým aktivujú nervové zakončenia, tým sa následne zlepší i funkcia jednotlivých orgánov. Každá vložka je vybavená piatimi magnetmi.Veľkosť jeuniverzální 36-40, zastrihnutím možno upraviť do požadovanej veľkosti..

Parametre tovaru Akupresúrné vložky od topánok s magnetom, dámské

Názov: Akupresúrné vložky od topánok s magnetom, dámské

EAN: 4039525005432

Výrobca:

Farba: oranžová

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce