Akupresúrne vložky od topánok s magnetem

Akupresúrne vložky od topánok s magnetem, pánské

5.49 €

Ponuka pre vás: Akupresúrne vložky od topánok s magnetem, pánské od - tento produkt ponúkame s unikátnou zľavou za 5.49 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 4038478104216
Do obchodu

Popis

Dnes je tu pre vás Akupresúrne vložky od topánok s magnetem, pánské od populárnej značky - tento tovar zakúpite vo výpredajové akciu za 5.49 €. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Využite vlastnosti magnetov v kombinácii s akupresúrou. Prispejte k pohodliu a dobrému pocitu z chôdze. Pomocou magnetov prokrvíte dolnej končatiny. Akupresúrna masáž vzpruží Vaše telo a zmierni únavu. Denným nosením vložiek predídete opuchnutým a unaveným nohám. Vložky môžete nosiť celý deň kedykoľvek, najmä ich oceníte pri športe, práci alebo námahe.timulací akupresúrnych bodov chodidiel docielite pozitívneho vplyvu na celé telo, pretože sa tým aktivujú nervové zakončenia, tým sa následne zlepší i funkcia jednotlivých orgánov. Každá vložka je vybavená piatimi magnetmi.Veľkosť jeuniverzální 39-44, zastrihnutím možno upraviť do požadovanej veľkosti..

Parametre tovaru Akupresúrne vložky od topánok s magnetem, pánské

Názov: Akupresúrne vložky od topánok s magnetem, pánské

EAN: 4038478104216

Výrobca:

Farba: oranžová

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce