Akupresúrne masážne papuče s prírodnými kameňmi veľ. S

Akupresúrne masážne papuče s prírodnými kameňmi veľ. S, SJH 314B, 36 - 38

27.49 €

Urobte si radosť: Akupresúrne masážne papuče s prírodnými kameňmi veľ. S, SJH 314B, 36 - 38 od originálneho výrobcu - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v jedinečnej akcii za 27.49 €. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 6943863700097
Do obchodu

Popis

Výnimočný tovar, Akupresúrne masážne papuče s prírodnými kameňmi veľ. S, SJH 314B, 36 - 38 od producenta - tento artikel musíte mať v časovej obmedzenej zľave za 27.49 €. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsaťeuro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Kúpte si tieto skvelé masážne papuče, ktoré sú vyrobené z prírodných kameňov - nefritu, jaspisu, ónyxu a mesačného kameňa, v súlade s tradičnými čínskymi metódami. Ich prostredníctvom docielite zmiernenie únavy, bolesti, napätia, podporíte kvalitný spánok a zlepšíte látkovú výmenu.Niekoľkokrát denne noste papuče po dobu 10 - 20 minút. Spočiatku si môžete v sede po papučiach pošliapavať tak silno, ako je vám to príjemné. Pri prvých použitiach sa u niektorých ľudí môže vďaka citlivosti nervových zakončení objaviť ľahká bolesť. Nie je však potrebné sa znepokojovať, po určitej dobe bolesť sama zmizne. Po skončení nosenia je vhodné vypiť 300 m teplej vody k podpore cirkulácie krvi a prečisteniu organizmu.Upozornenie: nepoužívajte počas tehotenstva a menštruácie. Ak máte závažné ochorenie srdca a vysoký krvný tlak, papuče by ste nemali využívať. Ak je ochorenie ľahké, noste len kratšiu dobu. Papuče sa nesmú namáčať do vody a čistiť kyslými či zásaditými roztokmi..

Parametre tovaru Akupresúrne masážne papuče s prírodnými kameňmi veľ. S, SJH 314B, 36 - 38

Názov: Akupresúrne masážne papuče s prírodnými kameňmi veľ. S, SJH 314B, 36 - 38

EAN: 6943863700097

Výrobca:

Veľkosť: 36 - 38

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce