Akupresúrne masážne papuče s prírodnými kameňmi veľ. M

Akupresúrne masážne papuče s prírodnými kameňmi veľ. M, SJH 314B, 39 - 41

27.49 €

Nie je prečo váhať, Akupresúrne masážne papuče s prírodnými kameňmi veľ. M, SJH 314B, 39 - 41 od popredného výrobcu - tento produkt doručujeme za bombastickú cenu 27.49 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsaťeuro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 8594161070351
Do obchodu

Popis

No a toto chcete: Akupresúrne masážne papuče s prírodnými kameňmi veľ. M, SJH 314B, 39 - 41 čo nám vyrába - tento artikel je v túto chvíľu za takmer veľkoobchodnú cenu 27.49 €. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Kúpte si tieto skvelé masážne papuče, ktoré sú vyrobené z prírodných kameňov - nefritu, jaspisu, ónyxu a mesačného kameňa, v súlade s tradičnými čínskymi metódami. Ich prostredníctvom docielite zmiernenie únavy, bolesti, napätia, podporíte kvalitný spánok a zlepšíte látkovú výmenu.Niekoľkokrát denne noste papuče po dobu 10 - 20 minút. Spočiatku si môžete v sede po papučiach pošliapavať tak silno, ako je vám to príjemné. Pri prvých použitiach sa u niektorých ľudí môže vďaka citlivosti nervových zakončení objaviť ľahká bolesť. Nie je však potrebné sa znepokojovať, po určitej dobe bolesť sama zmizne. Po skončení nosenia je vhodné vypiť 300 m teplej vody k podpore cirkulácie krvi a prečisteniu organizmu. Upozornenie: nepoužívajte počas tehotenstva a menštruácie. Ak máte závažné ochorenie srdca a vysoký krvný tlak, papuče by ste nemali využívať. Ak je ochorenie ľahké, noste len kratšiu dobu. Papuče sa nesmú namáčať do vody a čistiť kyslými či zásaditými roztokmi..

Parametre tovaru Akupresúrne masážne papuče s prírodnými kameňmi veľ. M, SJH 314B, 39 - 41

Názov: Akupresúrne masážne papuče s prírodnými kameňmi veľ. M, SJH 314B, 39 - 41

EAN: 8594161070351

Výrobca:

Veľkosť: 39 - 41

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce