SATORI ROCKFEST MEDZILABORCE 2009

Po minuloročnej rockovej prehliadke kapiel v rámci prvého ročníka hudobného projektu pod názvom Satori Rockfest v Medzilaborciach, ktorý sa konal na miestnom amfiteátri, sa aj tento rok uskutoční druhý ročník už aj s niekoľkými, hlavne kvalitatívnymi zmenami. Kým minulý rok k "headlinerom" festivalu patrila kapela Panta Rei z Oravy a dôverne známa kapela HT, ktorá na slovenskej punkrockovej scéne pôsobí už viac ako 15 rokov, tento rok pozvanie prijala kapela IMT Smile, Slobodná Európa, ktorá zároveň oslavuje 20-té výročie svojho vzniku, prešovská kultová psychedelická formácia CHi-ki-li-ki Tu-a, Metropolis či Ozzy Osbourne Revival z Čiech, ktorá má autorské práva spievať piesne od legendy svetovej rockovej muziky Ozzyho Osbourna. Akousi "perličkou" bude aj vystúpenie rodáka z Medzilaboriec, Miša Maniaka, ktorý je držiteľov Guinessovho rekordu v hre na bicích.
K ďalším kapelám druhého ročníka Satori RockFestu patrí aj tohtoročný víťaz Stropkovskej rockovej ligy Atlantída, potom to bude bardejovská formácia Liquid Error a takisto dostanú priestor aj štyri domáce rockové kapely.
Tento ročník sa začne trocha špecificky a to deň pred realizáciou Festivalu kultúry a športu. 26.06.2009 od 12.00hod bude prehliadka motorkárov a tým sa oficiálne začne druhý ročník Satori RockFestu Medzilaborce 2009. Cena vstupenky je 5,-EUR .
Príďte podporiť tento festival osobne, tešíme sa na Vašu účasť.

http://www.satorirockfest.snadno.eu/

(bez predmetu)

Wink

Zdieľať na Facebooku

Dneska je nediľa

16. jun 2019


Юліаньскый календарь:

3.юн 2019

Mapa registrovaných používateľov Holosy.sk

Písanie dokumentov po rusínsky pomocou OpenOffice

Písanie rusínskou cyrilikou v systéme Windows 7

Ako modifikovať Firefox, aby kontroloval rusínsky pravopis

Posl´idn´i komentar´i

Banner pre vaše stránky

Budeme radi ak Holosy spropagujete aj na vašich stránkach pomocou reklamého bannera.

Komunitný portál karpatských Rusínov

V prípade záujmu o výmenu bannerov, nás kontaktujte.