Warning: Table './petrios/accesslog' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT uid, timestamp FROM accesslog WHERE (path = 'node/5484' OR uid > 0) AND sid = '67ea89b6cdc085be9b307251e4343e0d' ORDER BY timestamp DESC LIMIT 0, 1 in /mnt/data/accounts/p/petrios/data/www/holosy/includes/database.mysqli.inc on line 128
Pestrý sobotňajší program Rusínskeho festivalu 2015 | Holosy

Pestrý sobotňajší program Rusínskeho festivalu 2015

Úspešné podujatie s originálnym programom sa uskutoční 25. – 31. mája 2015 vo Svidníku. 3. ročník Rusínskeho festivalu s odkazom „od Rusínov pre všetkých“ prinesie multižánrovú prehliadku národnostných menšín s medzinárodným zastúpením.
Milí priaznivci Rusínskeho festivalu. Na hlavnom pódiu svidníckeho amfiteátra od 15:30 vystúpia folklórne spevácke skupiny, súbory a hudobné projekty. Postupne sa predstavia Spevácka skupina Lomenčan, Spevácka skupina Olšavan, Folklórny súbor Čirčanka, Folklórny súbor Ľubovňan, Spevácka skupina Haburčanka, Folklórna skupina Krasnobridčanka, Detská folklórna skupina Junior Skalka, Folklórny súbor Gerlachovčan, Folklórny súbor Ruthenia, Folklórny súbor Vihorlat, Folklórny súbor Makovica, srbská skupina Mišana žridlova grupa i Orkestra KPD Karpaty. Nasledovať bude hlavný večerný program, obohatený vystúpeniami Poddukelského umeleckého ľudového súboru - PUĽSu, Igor Kucer s projektom Igor Kucer emotion group a záver sobotňajšieho večera vyplní folková skupina Rusín Čendeš Orchestra.
Cena permanentky v predpredaji na piatok, sobotu a nedeľu je 5€. Lístky na jednotlivé dni si bude možné zakúpiť priamo na amfiteátri hodinu pred programom: piatok 3€, sobota 3€ a nedeľa 3€.
Permanentky sa dajú zakúpiť v predajných miestach sieti ticketportal alebo na www.ticketportal.sk. Predajné miesta ticketportal sú na 55 miestach v prešovskom kraji, napr. mesto Svidník: POŠTA, cestovná kancelária SATUR a cestovná kancelária EUROTOUR.
Okresná organizácia Rusínskej obrody vo Svidníku

Zdieľať na Facebooku

Dneska je ponediľok

16. september 2019


Юліаньскый календарь:

4. cептéмбер 2019

Mapa registrovaných používateľov Holosy.sk

Písanie dokumentov po rusínsky pomocou OpenOffice

Písanie rusínskou cyrilikou v systéme Windows 7

Ako modifikovať Firefox, aby kontroloval rusínsky pravopis

Posl´idn´i komentar´i

Banner pre vaše stránky

Budeme radi ak Holosy spropagujete aj na vašich stránkach pomocou reklamého bannera.

Komunitný portál karpatských Rusínov

V prípade záujmu o výmenu bannerov, nás kontaktujte.