Warning: Table './petrios/accesslog' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT uid, timestamp FROM accesslog WHERE (path = 'node/2283' OR uid > 0) AND sid = 'a6a7f5cce29ca10023f7a06a27e124c0' ORDER BY timestamp DESC LIMIT 0, 1 in /mnt/data/accounts/p/petrios/data/www/holosy/includes/database.mysqli.inc on line 128
Novinky na Holosoch – možnosť pridávať pozvánky na plánované akcie | Holosy

Novinky na Holosoch – možnosť pridávať pozvánky na plánované akcie

Na základe pripomienok od návštevníkov stránok bola pridaná na Holosy nová funkcionalita. Registrovaný užívatelia môžu okrem zverejňovania článok a pridávania obrázkov upozorniť prostredníctvom pozvánky na plánované akcie. Propagovať môžete kultúrne a spoločenské akcie, ako sú koncerty, festivaly, posedenia, tanečné zábavy, ale aj výstavy, športové podujatia alebo prednášky. Súčasťou prehľadu budú aj informácie o rusínskom vysielaní na Radiu Patria a STV.
Po prihlásení do užívateľského rozhranie sa objaví v rámci ponuky Vytvoriť obsah nová ponuka - Akcie. Pre úspešné vytvorenie a zverejnenie pozvánky je potrebné vyplniť jednoduchý formulár. Povinne je potrebné vyplniť Názov akcie, doplniť informácie o charaktere akcie a jej krátky popis. Dôležitým povinným údajom jej aj dátum kedy sa akcia uskutoční. Ako doplňujúcu informáciu je možné pridať plagát akcie pomocou voľby Pridať obrázok.

Zdieľať na Facebooku

Dneska je vіvtorok

16. jul 2019


Юліаньскый календарь:

3.юл 2019

Mapa registrovaných používateľov Holosy.sk

Písanie dokumentov po rusínsky pomocou OpenOffice

Písanie rusínskou cyrilikou v systéme Windows 7

Ako modifikovať Firefox, aby kontroloval rusínsky pravopis

Posl´idn´i komentar´i

Banner pre vaše stránky

Budeme radi ak Holosy spropagujete aj na vašich stránkach pomocou reklamého bannera.

Komunitný portál karpatských Rusínov

V prípade záujmu o výmenu bannerov, nás kontaktujte.