Warning: Table './petrios/accesslog' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT uid, timestamp FROM accesslog WHERE (path = 'node/896' OR uid > 0) AND sid = '13a90b6189f4196b60c12646a06d0307' ORDER BY timestamp DESC LIMIT 0, 1 in /mnt/data/accounts/p/petrios/data/www/holosy/includes/database.mysqli.inc on line 128
Ghastly Ones Rivajvl a Helikopter pokojowy podporili projekt Holosy v roku 2006 | Holosy

Ghastly Ones Rivajvl a Helikopter pokojowy podporili projekt Holosy v roku 2006

28.12.2005 prebehol v klube Holičstvo koncert Ghastly Ones rivajvl a Helikopter pokojowy s benefíciou pre projekt Holosy. Výťažok z akcie komplet pokryl prevádzkové náklady projektu Holosy.sk v roku 2006.

Rozmýšľam či má význam písať niečo k vystúpeniam kapiel, subjektivite sa v tomto prípade určite neubránim.
Stropkovský Helikopter pokojowy je ďalším dôkazom Lajkovej posadnutosti muzikou, živým hraním, projektami. Stále citíť starý český underground strihnutý punkovými úletmi. Je fajn, že sú ľudia, ktorý držia svoj rytmus.
Ghastly Ones Rivajvl zahrali to, čo hrávajú a čo má stále úspech. Tiež hudobne nezhodnotím skôr ľudsky, ukážka pohodového DIY projektu, ktorý baví a funguje pohodlne bez ťažkých personálnych  problémov napriek rozlietanosti členov.  
Záver dokreslili improvizačne Gate, ďalší forever posadnutí.
Fajn, že je fajn ale kde je new generation?
Teraz by asi bolo namieste poďakovať. V prvom rade Mimovi, ktorý celý nápad zpriechodnil, ďalej  kapelám, že súhlasili a Kamilovi, že neprotestoval. Na koncerte sa zúčastnilo okolo 200 platiacich divákov, ktorí zaplatením vstupného prispeli na plné pokrytie prevadzkových nákladov projektu Holosy, čo obnáša zaplatenie webhostingu + domény inak nonprofit. Takže ďalej to šlape aj vďaka vám, ktorí ste prišli.

Dovetok Lajka k článku:
Helikopter pokojowi je čisto Fakerov projekt, to je new generation, ja som tam iba odrobil to čo on odo mňa žiadal a to s radosťou. Budeme pokračovať aj vlastné veci verim že budú. A dávam na známosť že toto leto rachot BUDE.

Zdieľať na Facebooku

Dneska je vіvtorok

23. jul 2019


Юліаньскый календарь:

10.юл 2019

Mapa registrovaných používateľov Holosy.sk

Písanie dokumentov po rusínsky pomocou OpenOffice

Písanie rusínskou cyrilikou v systéme Windows 7

Ako modifikovať Firefox, aby kontroloval rusínsky pravopis

Posl´idn´i komentar´i

Banner pre vaše stránky

Budeme radi ak Holosy spropagujete aj na vašich stránkach pomocou reklamého bannera.

Komunitný portál karpatských Rusínov

V prípade záujmu o výmenu bannerov, nás kontaktujte.